25 Mayıs 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Türkiye Harp Malulü Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği’ni Kabul Etti

Vali Özdemir Çakacak, Türkiye Harp Malulü Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Hacı Şahin’i ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize her zaman minnet ve şükran borçlu olduğumuzu dile getiren Vali Çakacak, şehit aileleri ve gazilerimizle sık sık bir araya geldiklerini söyledi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Çakacak, bugün bu topraklarda özgürce yaşıyor ve şanlı bayrağımızı gönderde dalgalandırabiliyorsak, bunun aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz sayesinde olduğunu belirtti.

Ziyareti kabulden dolayı Vali Çakacak’a teşekkür eden Başkan Şahin ise, ülkemizdeki birlik ve beraberliğin bozulmaması için üzerlerine ne görev düşerse yapmaya hazır olduklarını bildirdi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar