22 Şubat 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Avcı ve Karacan’dan hızlı ve yerinde müdahale!

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) tarafından gerçekleştirilen ve TEKSAN İLE OSB’ye girişlerin kapanmasına neden olan yolun tekrar açılması için Milli Eğitim ve Kültür eski Bakanı, Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan devreye girdi.

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından bölgede yapılan çalışmalar kapsamında OSB’ye ve TEKSAN’a girişlerin kapatılmasına bölgede ticaret yapan esnaf tepki gösterdi. Yaklaşık 10 bin kişiyi olumsuz etkileyen kapatma olayından sonra hem Nabi Avcı’ya hem de Harun Karacan devreye girdi. Avcı ve Karacan’ın girişimleri sonunda TEKSAN ve OSB’ye girişler tekrar açıldı. Esnaf her iki ismin bizzat yanlarına gelerek sorunun çözümü için gayret göstermelerinden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını kaydetti.

eskisehirdenhaberler.com

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar