17 Şubat 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BU DURUMU GÖREN YOK MU? Ya yangın çıksa!

Gerekli ve yeterli denetimlerin bir türlü yapılmadığı Eskişehir’de, cadde ve ara sokaklar gelişi güzel yapılan araç parkları ile doldu. Sokakların işgal edildiğine dikkat çeken Eskişehirliler, “Yangın çıksa itfaiye araçları sokaklara giremeyecek” diyor.

Yayaların can güvenliği için kullandıkları kaldırımların bile yapılan araç parklarından geçilmediğini belirten vatandaşlar yetkilileri göreve davet ederek kentte yaşanan park sorununa bir an önce çözüm getirilmesini istediler.

Özellikle kent merkezindeki tüm sokakların işgal edildiğine dikkat çeken Eskişehirliler “Cadde ve sokaklarımızın açık oto pazarından hiçbir farkı kalmadı. Yangın çıksa itfaiye araçları sokaklara giremeyecek. Büyük bir facia yaşanırsa bunun sorumlusu kim olacak. Bizlerin can güvenliği için yapılan kaldırımlar bile araçlarla dolduruluyor. Artık bir an önce araç parklarına karşı gereken denetimler yapılmalıdır” şeklinde konuştular.

 

istikbal gazetesiGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar