23 Nisan 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bu da Yaz Yağmuru Çilesi - video

Eskişehir'de dün kısa süreli sağanak her zaman alıştığımız görüntülerin yaşanmasına neden olmaya yett.. Benzer görüntüler yine bilindik noktalarda oluştu.  Neredeyse her yağmurda bu alanlarla ilgili vatandaşlardan gelen tepkiler aynı olmasına karşın bu noktalarla ilgili hala bir çalışma yapmayı yetkili kurumlar yapmayı düşünmüyorlar.

Dün internete düşen videolardan birisi ise diğerlerinden farklıydı. Yağmur sonrasında yol üzerine gelen taşları çekmek için tramvayı durduran vatman inerek yolu açtı. Daha öncede Reşadiye camisi önünde makas değiştirmek için tramvaydan inen vatman görüntüsünü hatırlatan görüntü dün sosyal medyaya yansıyan en ilginç görüntülerdendi.

Yine bazı bölgelerde aynı sorunlarla vatandaşlar uğraşmak zorunda kaldılar. Eskişehir'de  öğleden sonra etkili olan sağanak yağış vatandaşlara zor anlar yaşattı. Bazı mahallelerde su baskınları oldu. Şarhöyük Mahallesi Şeker Sokak'ta bazı evlerin bodrumlarını su bastı. Vatandaşlar her yağmurda aynı manzara olduğunu belirterek yetkililere seslendi.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar