23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Makam Aracını Sünnet Olan Mehmet Akif’e Tahsis Etti

Vali Özdemir Çakacak makam aracını; 2015 yılında Iğdır'ın Karayolu ilçesinde teröristlerin yalan ihbarla çağırıp şehit ettikleri polis memuru Olgun Kurbanoğlu’nun sünnet olan oğlu Mehmet Akif’e tahsis etti.

Vali Çakacak, şehidimizin oğlu Mehmet Akif Kurbanoğlu için sünnet töreni düzenleneceğini öğrenince, süslettiği makam aracını ailenin Şirintepe Mahallesi Uzundere Sokakta ikamet ettiği evine gönderdi.

Makam aracını gören anne Asuman ile sünnet çocuğu Mehmet Akif, büyük mutluluk yaşadı. Makam aracı ve diğer araçların katılımı ile düzenlenen konvoyda sünnet çocuğu makam aracından vatandaşlara Türk Bayrağı salladı. Şehir turunun ardından Polis Evi’ne sünnet düğünü gerçekleştirildi.

Vali Çakacak’a teşekkür eden Mehmet Akif, çok mutlu olduğunu dile getirdi. Anne Asuman Kurbanoğlu ise kendilerini bu özel günlerinde yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Şehit eşi Asuman Kurbanoğlu, oğlunun sünnet düğününde yaşadıklarını anlattı. Büyük bir mutluluk ve gurur yaşadığını belirten anne Kurbanoğlu, “Gururluyum. Gururumuz ilk başta eşimin şehadetinden dolayı. Hüzünlüyüm, yokluğundan dolayı. Mutluyum, çok mutluyum ve gururluyum. Yani duygularım çok yoğun aslında. Tarifi de yok gibi. Çünkü tarif edilmiyor. Bir yerde kalıyorsunuz, kilitleniyorsunuz, tarif edemiyorsunuz. Vali beyin, Emniyet Müdürümüzün, emniyetteki personel arkadaşlarımızın hepsinin emeği çok fazla üzerimizde. Hepsinin desteği hep yanımızdaydı bizim. Hiç bizi yalnız bırakmadılar.” dedi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar