21 Nisan 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Odunpazarının duyarsızlığına Sarıcakaya Belediyesi el attı

TOKİ Şehit Savaş Kubaş Anadolu Lisesi’nin bahçesindeki yabani ot temizliği için yaptığı yardım çağrısına, Odunpazarı Belediyesi’nin duyarsız kalması üzerine imdada Sarıcakaya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler yetişti.

Eskişehir TOKİ Şehit Savaş Kubaş Anadolu Lisesi bahçesindeki yabani otların temizlenmesi için yetkililer Odunpazarı Belediyesinden yardım istedi. Yapılan çağrıya belediyenin duyarsız kalması üzerine yetkililer, hem öğretmen hem de bir belediye başkanı olan Faruk Güler’i arayarak yaşanılan durum aktardı. Güler, Sarıcakaya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerini yönlendirerek okulun bahçesinde detaylı bir şekilde temizlik çalışması yaptırdı. Duyarlı davranışından dolayı yetkililer Sarıcakaya Belediye Başkanı Faruk Güler ve ekibine teşekkür ederken, Odunpazarı Belediyesinin bu şekilde yapılan bir çağrıyı kulak arkası ederek duyarsız kalmalarına da tepki gösterdi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar