26 Mayıs 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Trafik derdimiz ne olacak?

Trafik derdimiz ne olacak?
  • 17 Eylül 2018 Pazartesi
  • 1483 kez okundu

Eskişehir trafiği ile ilgili sürekli olarak yazıp çiziyoruz. Peki neden? Çünkü şikayet çok. Yine bir şikayeti sizlerle paylaşmak istiyorum. Sanırım trafikte takılı kalan bir Eskişehirli, sosyal medyada konuyu gündeme getirmiş. Akşam saatlerinde paylaştığı fotoğrafın altına, “Denetleme yok, düzenleme yok... Trafik zabıtası yok. Ortada emniyet yok… Kuyruk Opera’ya kadar uzuyor” demiş. Fotoğraftaki trafik sıkışıklığını görüp de inanmamak mümkün değil.

Bu paylaşım yorum da almış. Şehir trafiğini eleştirenler olmuş. Bir Eskişehirli, “Eskişehir’in ana caddelerini yürüyen kaplumbağaya (tramvay) teslim et, sonra trafikten bahsediyoruz” demiş.

Bir başka Eskişehirli de başından geçen bir olayı anlatmış, “Ceza yazmak için bazen 71 Evler’e petrolün oraya duruyorlar. Gecen ay bize 60’la gidiyorum diye 235 lira yazdılar. O günden beri 55’le gidiyorum. Arkamdan gelenler selektör ve korna çalıyorlar ben de kendi kendime “kusura bakmayın” bundan sonra böyle diyorum” demiş.

Bir başkası da “Bu şehirde ambulans bekler tramvay geçer mantık bu” diye eleştirmiş.

Eskişehirlinin trafik derdi çok. Bakalım zamanla nasıl bir hal alacak.

Mehmet Önel
2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar