24 Mayıs 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Başkan Bozkurt Aşure Dağıttı

Muharrem ayı dolayısıyla İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, kapalı pazaryerinde ilçe sakinlerine aşure ikram etti.
İnönü Belediyesi tarafından Kapalı Pazar Yerinde gerçekleştirilen Aşure programına İnönü Kaymakamı Mustafa Taş, Belediye Meclis Üyeleri, kurum amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

İlçe sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte vatandaşlara aşure ikramında bulunan İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, ilçe sakinlerinin Muharrem ayını ve Aşure gününü kutladı.

Konuşmasında Muharremi Şerif Ayı ve Aşure Gününün önemine değinen İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, “Aşure, farklılıklarımıza karşı birlikteliğin, dayanışmanın, paylaşma ve hoşgörünün aynı kapta bir araya gelerek bolluk ve berekete dönüşmesinin simgesi olmuştur. Bu vesile ile hemşerilerimizin, ülkemizin ve İslam Âlemi'nin Hicri Yılbaşı'nı ve Muharrem Ayı'nı kutluyor, aşure günümüzün hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Kadir Bozkurt,  Kaymakam Mustafa Taş ve beraberindekiler aşure dağıtımından sonra pazaryerini dolaşarak esnaflara 'hayırlı işler' dileklerini ilettiler.  Pazarcılar ve vatandaşlar da Başkan Kadir Bozkurt'a aşure ikramı için teşekkürlerini ettiler.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar