18 Haziran 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Artık Kamera Kurma Vakti Gelmedi mi? ELLERİNİZ KIRILSIN!

Artık Kamera Kurma Vakti Gelmedi mi? ELLERİNİZ KIRILSIN!
  • 24 Eylül 2018 Pazartesi
  • 1968 kez okundu

Şehir magandaları yine iş başındalar. Sürekli meydana gelen olayların ardı arkası kesilmiyor. Peki ısrarla bu alanların güvenlik kameraları ile takip edilmesi neden yapılmıyor? Yada civarda bulunan güvenlik kameralarından bulunamıyor mu bu vandallar?

ELLERİNİZ KIRILSIN! 


Şehir Vandalları Odunpazarı ilçesinde yer alan park ve bahçelere dadandı. Belediye tarafından yapılan ve halkın hizmetine açılan park ve bahçeler resmen talan edildi. Çocuk oyun aletleri başta olmak üzere oturma bankaları kesici ve delici aletlerin kullanılmasıyla parçalandı. Belediye ye ait park ve bahçelere giren kimliği belirsiz hizmet düşmanları parçalamadık eşya bırakmadı. Önceki gece yarısı bilinmeyen saatlerde ilçenin çeşitli semtlerinde yer alan açık spor salonları başta olmak üzere parklar, çocuk oyun alanlarında yer alan eşyalar kullanılamaz hale getirildi. Sabah saatlerinde yazın sıcak günlerinde oturup serinledikleri park ve bahçelerdeki eşyaların paramparça halde gören Eskişehirliler “Yazıklar Olsun, Bunları yapan İnsan Olamaz” demekten de kendilerini alamdılar. Park ve bahçelerdeki eşyaları kullanılamaz hale getiren ve bazılarını da ateşe veren kişi veya kişiler Gökmeydan Mahallesinde yer alan ve yine Odunpazarı Belediyesi tarafından yapılarak bölge gençlerine armağan edilen açık hava spor sahasındaki Atatürk fotoğraflı afişler ile Türk bayrakları da yerlerinden sökülerek ayaklar altına alındı.

Gençlerin ve çocukların ücretsi olarak yararlandığı spor tesisleri
ndeki eşyalarında kırıldığını belirten vatandaşlar “Bunları yapanların bir an önce tespit edilerek gereken cezanın verilmesini istiyoruz. Bizlerin ödediği vergiler ile belediyenin yaptığı hizmetleri parçalayarak zarar verenleri lanetliyoruz” şeklinde tepkilerini dile getirdi. Öte yandan park bahçeler ile spor alanlarında zarar tespiti yapan belediye yetkilileri de savcılığa suç duyurusunda bulunacaklarını dile getirdi.

istikbal gazetesiGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar