25 Mayıs 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Otopark olmazsa böyle olur

Eskişehir’de otopark sıkıntısını her fırsatta yazıyoruz. İnsanlar çarşıya, şehir merkezine araçları ile ineceği zaman kara kara düşünüyor. Özellikle hafta sonları aracımızı nereye koyacağız endişesi var. Cumartesi akşamı yaşadığı trafik eziyetini sosyal medyadan paylaşan bir Eskişehirli, fotoğrafın altına, “Espark’a aracınızla gelme gibi bir hataya düşmeyin sakın! Çıkamazsınız” diye de not eklemiş. Muhtemelen caddedeki parklar yüzünden trafik kilitlendi ve araçlar da ilerleyemedi.

İnsanlar otomobilleri ile 5 dakikalık işlerini halledebilmek için kısa süreli parklardan vazgeçti artık! Ama uzun süreli araç bırakacak otopark da yok. Hafta sonları birçoğu dolu. Aracınızı gideceğiniz yerden çok çok uzaklara bırakıp, oradan toplu taşıma ile merkeze iniyorsunuz. Onda da tramvayda otobüste sıkışıklıktan kavga etmez, sinir harbi yaşamazsanız.

Ne diyelim. Yaza yaza kalem tükendi, söyleye söyledi dilimizde tüy bitti… Çözün şu otopark sorununu artık.

Mehmet Önel
2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar