20 Mart 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Tepebaşı Temsil Etti

Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Melih Savaş, İstanbul’da düzenlenen Türkiye Elektrikli Araçlar ve Altyapı Zirvesi’ne katılarak Tepebaşı Belediyesi’nin elektrikli araç vizyonu hakkında sunum gerçekleştirdi.

Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Melih Savaş, Elektrikli Araçlar Bilgilendirme Derneği (Elader) ve Schneider Elektrik tarafından İstanbul’da düzenlenen Türkiye Elektrikli Araçlar ve Altyapı Zirvesi ve Türkiye Elektrikli Araçlar ve Altyapı Ödülleri programına katıldı.

11-12 Ekim tarihlerinde, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sektörün önde gelen uzmanlarının, yol göstericilerinin, sivil toplum kuruluşlarının ve paydaşlarının bir araya geldiği programa katılan Savaş, “Dünya ve Türkiye’de Elektrikli Araçların Geleceği” isimli özel oturumda konuşma yaptı. Urban Otomotiv CEO’su Faik Öztunç’un moderatörlüğünde gerçekleşen oturumda “Yarının Kentlerinde Elektrikli Araç Altyapıları İçin Planlama ve Eskişehir Tepebaşı Örneği” konulu bir konuşma yapan Savaş, Tepebaşı Belediyesi’nin yürüttüğü Remourban - Akıllı Kentsel Dönüşümün Hızlandırılması Projesi kapsamında hizmete kazandırılan hibrit otomobiller, elektrikli otobüsler ve elektrikli bisikletler konusunda aktarımlarda bulundu. Melih Savaş, Avrupa Birliği tarafından dünyanın en yüksek bütçeli bilimsel ve uygulamaya dayalı araştırma, geliştirme ve inovasyon projelerine destek olmak üzere oluşturulan hibe programı, Ufuk 2020’den kazanılan hibe ile gerçekleştirilen proje hakkında bilgiler paylaştı paylaştı.

Aynı oturumda UlaşımPark A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Yasin Özlü, Elader Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ataman, FullCharger CEO’su Hakan Urhan, Smart Project House Genel Müdürü Mesut Yarımbıyıklı ve Urban eMobility İcra Kurulu Başkanı Ufuk İlkiz de birer sunum gerçekleştirdi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar