20 Mart 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vatandaş, “Oraya nasıl gideceğiz?” diye soruyor

Her gün yüzlerce vatandaşın çeşitli rahatsızlıklarından dolayı tedavi olmaya geldiği Eskişehir Devlet Hastanesi kapılarını Ekim Cuma gününden itibaren kapatıyor.

Ankara karayolu üzerinde yapımı tamamlanan 1081 yatak kapasiteli şehir hastanesine taşınacak olan devlet hastanesindeki bazı birimlerin taşınması için çalışma başlatıldı. Devlet hastanesinin yanı sıra kadın, doğum ve çocuk polikliniklerinde şehir hastanesine nakli için gerekli çalışmanın başlatıldığı öğrenildi.

Yeni Doğan Mahallesinde sağlık hizmeti veren Eskişehir Devlet Hastanesinin kapıları Cuma günü mesai bitiminde şifa vermeye kapatılacak. Eskişehirliler, 30 Ekim Salı gününden itibaren gerekli sağlık hizmetlerini şehir hastanesinden alabilecek. Boşaltılan mevcut hastane binasının nasıl ve ne şekilde değerlendirileceği ise merak konusu haline geldi.
Öte yandan mevcut hastanelerde tedavi olmaya alışkın Eskişehirliler ise, yeni hastaneye ulaşım konusunda oldukça düşünceli. Vatandaşlar hastaneye ulaşımın nasıl yapılacağı konusunda yetkililerden bilgi istediklerini belirterek; “Hastane güzel oldu. Eskişehir’e yakışan bir hizmet. Ancak nasıl gideceğimiz konusunda bir bilgimiz yok” diyor.

istikbalgazetesi.com

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar