20 Mart 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BU DA ESKART KUYRUĞU

Eskişehir de şehir içi ulaşım araçlarında kullanılan ESKART kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından tramvay ve otobüslerde kullanılmak üzere verilen ESKART biletti almak için onlarca kişi her gün ESBİLEM girişinde uzun kuyrukların oluşmasına neden oluyor. İlk ve orta dereceli okullardan hemen sonra ders başı yapan üç ayrı üniversiteye şehir dışından gelen öğrenciler, kendilerine sağlanan daha ekonomik ulaşım kartı için dağıtım merkezini hareketlendirdi.

Üniversite öğrencilerinin yanı sıra 65 yaşına giren ve ücretsiz ulaşım hizmetinden yararlanmaya hak kazanan yaşlı şahıslarında adeta akınına uğradıklarını belirten merkez görevlileri, son yılların en yoğun kart başvurusu ile karşılaştıklarını söylediler. ESBİLEM’ e,talep edilen belgeler ile müracaat edenlere her gün çok sayıda kişinin de eklendiğini ifade eden yetkililer, gelen öğrenci ve yaşlılara her türlü kolaylığı da sağladıklarını sözlerine eklediler.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar