27 Mayıs 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TRAMVAY YOLLARINDA BAKIM YETERSİZ Onarılması gerekli

Bir vatandaş şikayetini iletmiş. Tramvay yoluna döşenmiş parke taşlarının yer yer çöktüğünü belirten vatandaş, bu durumun engelliler ve bebek arabası ile geçmeye çalışanlar için sorun oluşturduğunu belirtmiş. Vatandaşın şikayetiyse şöyle:

“Ali Fuat Güven Bulvarı ile Öğretmenler Caddesi’nin kesişim noktasındaki tramvay yolunun taşları göçmüş. Raylar yukarıda kalmış. O köşedeki ışıklar bir yayanın normal yürüyerek geçebileceği süreye ayarlı değil. 1 ay önce 2 yaşındaki oğlum pusetinde karşıya geçmeye çalışırken pusetin tekeri raya takıldı ve feci şekilde düştük! Oğlumun dudağı patladı ve dişi içine gömüldü! Benim bacaklarım hala mor, geçmedi! Şehrin en işlek caddelerinden biri ve yollar rezil durumda! pusetle yürümek çok zor.”

Vatandaş ve çocuğu büyük tehlike atlatmış. Daha sonra da gidip orada fotoğraflar çekmiş. Şikayetinde, “Fotoğrafları da daha sonra nasıl düştüğümüzü anlamaya çalışırken çektim” demiş. O bölgeyi bilirim. Yer yer göçükler var. Onarılması gerekli yetkililere duyurulur.

Mehmet Önel
2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar