25 Mayıs 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bölgemizde Soğuk Hava Etkili Olacak!

Eskişehir Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezinden Alınan Habere Göre;

Bölgemizin Bu Hafta Ortasından itibaren Karadeniz Üzerinden Gelen Soğuk Havanın Etkisine Gireceği ve Hava Sıcaklıklarının Hissedilir Derecede Azalacağı Tahmin Ediliyor!

Geçerlilik Periyodu          13.11.2018 12:00 - 16.11.2018 18:00

Yapılan son değerlendirmelere göre; Bölge Müdürlüğümüz sorumluluk sahasının (Eskişehir, Bursa, Bilecik, Kütahya) yarından (13.11.2018 Salı) itibaren Karadeniz üzerinden gelen soğuk havanın etkisine gireceği tahmin ediliyor.  Halen mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının yarın (13.11.2018 Salı) azalarak  mevsim normallerine, Çarşamba (14.11.2018) gününden itibaren ise  hissedilir derecede (4-8 derece) azalarak mevsim normallerinin altına inmesi bekleniyor.

Soğuk havayla birlikte; Bursa ve Bilecik'de Perşembe ve Cuma (15/16.11.2018) günleri yağmur, yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı , Eskişehir ve Kütahya'da ise Cuma ( 16. 11. 2018 ) günü  yağmur yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir.

Bu haftanın ikinci yarısında en yüksek hava sıcaklıklarının; Kütahya’da 5-6, Eskişehir ve Bilecik'te 6-7,  Bursa’da 9-10 derece,  gece en düşük hava sıcaklıklarının ise Bölge Müdürlüğümüz sorumluluk sahasının iç ve yüksek kesimlerinde 0 derece ve altına düşmesi bekleniyor.

Vatandaşlarımızın ani sıcaklık düşmesinin yaratabileceği olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.

Oluşması Muhtemel Riskler     Buzlanma - Don Olayı

Eskişehir ValiliğiGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.