23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

KIRKA’DA KAPALI PAZARYERİ YAPIMINA BAŞLANDI

Seyitgazi Belediyesi, Kırka’da Kapalı Pazaryeri yapımına başladı. Kırka’lıların hizmetine sunulacak Pazaryeri 2 bin metrekare kapalı Bin 500 metrekare açık alan olmak üzere yeni yerinde yapılacak. Modern Pazaryeri kalite standartlarını üst noktaya çıkaracak.

Kırka'da vatandaş ve pazarcı esnafın yaz-kış rahatlıkla kullanabileceği yeni modern kapalı pazaryerinin yapımına başlandı. Pazaryerinden hem kış aylarında hem de yaz aylarında istifade edilmiş olacak. Yatırımların hızla yükseldiği Kırka’da temel işlemlerine başlanan yeni Pazaryerinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Hasan Kalın “Bölgemizin ilk ve modern kapalı Pazaryerini kısa sürede tamamlamayı planlıyoruz. Otoparkı ve yanında sosyal alanları olan projemizle birlikte Kırka'ya yakışır bir Pazaryerini ilçemize kazandıracağız. Sosyal etkinliklerin yapılabileceği,  yaz-kış halkımızın ve esnafımızın en uygun şartlarda ve koşullarda yararlanabileceği tamamı kapalı Pazaryerimiz şimdiden hayırlı olsun. Hemşerilerimizin rahatı ve huzuru için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Pazaryeri ile birlikte Kırka’mızda birçok çalışmamızda eş zamanlı sürdürüyoruz" dedi.
 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar