27 Mayıs 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Gar önünde trafik çilesi!

Gar önünde trafik çilesi!
  • 22 Kasım 2018 Perşembe
  • 4591 kez okundu

Eskişehir’in trafik durumu ile ilgili sorunları, sıkıntıları bu satırlardan iletiyorum. Konuyu hem siz okuyucularımın hem de yetkililerin dikkatine sunuyorum. Sosyal medyada yine trafik ile ilgili bir konuya denk geldim. Bir vatandaş, tren istasyonunun önündeki yoğunluğu görüntülemiş. Orası zaman zaman kilit duruma geliyor. Bazen sürücüler çift sıra park ediyor, yolcularını almak için bekliyor. Bu durum da trafiği etkiliyor. Görüntüler büyük ihtimal Pazar akşamı çekilmiş. Bölge trafiğinin yine kilitlendiği görülüyor. Fotoğrafları ve görüntüleri paylaşan vatandaş da “Durum vahim. Manzara güzel ama aşağıdaki kaosu bizzat yaşayanlar için aynısını söyleyemem. Herkes mağdur” diyor.

Bu paylaşımların altına Eskişehirliler de şikayet ve önerilerini yazmış. Ben de bazılarını aynen yayınlıyorum:
Ahmet Kaklıkkaya: Bugün Atatürk Caddesinden Espark’a 45 dakikada gittim :) Keşke Bilecik’e gitseydim!
Mehmet Öncü: Hizmet edelim vatandaş trafikte boğulmadan işine baksın yok ki! Garı kaldıramıyorsan bahçeyi de mi kaldıramıyorsun diyecekler ki ağaçlık Sultandere’de ve Hamamyolu’nda kestiniz yerine de dikim yapmadınız kimse bir şey demedi korkmayın!

Ahmet Hamdi: İstasyonun arka tarafında yeni giriş kapısı ve önünde dev gibi bir otopark var en son gördüğüm çalışmalar devam ediyordu umarım yakında açılır
Coşkun Kılıç: Park alanı yok. Garda yolcusu olan var düğün salonu var düğüne gelenler var bir de al sana ortalık Arapsaçı.
Ahmet Şahin: Eskisehir’de trafik sorunu olduğu kesin. Bazı caddelerde kırmızı ışığı 10 dakika bekledigimiz oluyor. Böyle olunca da kuyruk uzuyor.

Mehmet Önel
2eylul.com.tr

 

Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar