27 Mayıs 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bakan Yardımcısı Nebati ve Vali Çakacak, STK Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

Eskişehir’de bulunan Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati, Vali Özdemir Çakacak ile birlikte Eskişehir Öğretmenevi’nde düzenlenen toplantıda Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileriyle bir araya geldi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Çakacak, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nebati’nin ilimizdeki iş adamları ve STK temsilcilerinin istek ve taleplerini dinlemek üzere Eskişehir’e geldiğin söyledi.

Her hafta pazartesi günü Anadolu’nun muhtelif şehirlerinde bilgilendirme toplantıları yaptıklarını açıklayan Bakan Yardımcısı Nebati ise Eskişehir’de bulunmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Toplantıların öğleden önce yapılan bölümünde Eskişehirli sanayici ve iş adamlarıyla bir araya geldiklerini hatırlatan Bakan Yardımcısı Nebati, toplantının çok verimli geçtiğini söyledi. Türkiye’nin geleceğini inşa edecek yatırımların hayata geçirilmesine ve görüş alışverişinde bulunulmasına dikkat çeken Bakan Yardımcısı Nebati, bu açıdan iş adamlarının ve STK temsilcilerinin talep, istek ve görüşlerine büyük önem verdiklerini ifade etti.

Kasım ayı enflasyonun düşük çıkması nedeniyle iş dünyasının mutlu olduğunu kaydeden Bakan Yardımcısı Nebati, Türkiye’nin artan ihracat rakamlarına bakıldığında Eskişehir sanayisinin önemli rol oynadığını söyledi. Bakan Yardımcısı Nebati, “Eylül, ayında yüksek çıkan enflasyon rakamlarının hemen ekim ayında düşüşe geçmesi ve özelikle de bu ay açıklanan enflasyon oranlarının eksilere gelmiş olması, hem iş dünyasını hem de bizleri ciddi bir şekilde rahatlattı.” dedi.

Konuşmaların ardından toplantı soru cevap şeklinde devam etti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar