18 Haziran 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SEÇİM GELDİ BÖYLE OLDU

Geçtiğimiz 4 yılda karla mücadeleyi bir türlü beceremeyen Odunpazarı Belediyesi’ne bir haller oldu. Seçim yaklaşınca bu sefer Kazım Kurt ekipleri seferber etti, Odunpazarı’nda kar bırakmıyor maşallah!

MURAT ATİKEL - Geçtiğimiz 4 yılda yaşanan yoğun kar yağışlarında kent merkezi ve ilçe yollarında yeterli çalışmaların yapılmaması konusunda en çok eleştirilen kurumlar Büyükşehir ve Odunpazarı belediyeleri olmuştu. Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Odunpazarı Belediyesi’nin de, şimdi seçim yaklaşınca çok sayıda ekip ve araçla yolları kardan temizlemesi ve açması dikkat çekiyor.

Resim - 23397_1_l.jpg

Resim - 23397_4_l.jpg

Resim - 23397_3_l.jpg

Resim - 23397_2_l.jpg

ŞU SEÇİM NELERE KADİR...
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un belediye başkanlığında en çok eleştirildiği konulardan biri de son 4 yılda yoğun kar yağışlarına karşı gerekli önlemlerin alınmaması ve zamanında müdahale edilmemesi olmuştu. Bu yıl ise seçim yaklaşınca kar yağışı başlar başlamaz Belediye Başkanı Kazım Kurt ekipleri seferber etti, yollar düzgün araçlarla temizlenmeye başladı. Geçtiğimiz yıllarda kara mücadele bültenlerini pek göremediğimiz Odunpazarı Belediyesi, bu sene adı ardına basın bülteni yayınlamaya başladı.

Resim - 23397_7_l.jpg

ÇÖP ARACIYLA TEMİZLEMEYE KALKMIŞTI!
Önceki yıllarda, Odunpazarı Belediyesi’nin çöp araçlarının önüne çeşitli aparatlar takarak karların temizlenmeye çalışılması, bu araçların ise yetersiz kalması sosyal medyada alay konusu olmuştu. Sosyal medyada paylaşılan videolarda bu araçların yolda kaydığı görülmüş, “Bu araçları kendilerine hayrı yok, yolları nasıl temizleyecekler” yorumları konuşulmuştu. Şimdi birdenbire belediyeye alınan araçlarla temizleme çalışmalarının gayet de yapılabildiği görülmüş oldu. 

Resim - 23397_5_l.jpg

Resim - 23397_8_l.jpg

 

2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar