17 Haziran 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

MEVSİMSİZ ÇALIŞMA! Bu kazı çalışması acaba ne zaman biter!

Mehmet Bölük isimli bir vatandaş sosyal medya paylaşımında, yeni tramvay hattı için yapılan kazıların ne zaman sonlanacağını sormuş.

Bölük, “Firma çalışacak da bu iş bitecek. Yaklaşık 3 aydır ESKİ, TEDAŞ, TURKCELL, doğalgaz vs kazmayan kalmadı… Esnaf dükkan kapatıyor. Daha ne kadar sürecek. Yetkili biri çıksın da bir açıklama yapsın artık” demiş.

Hakkı var. Çünkü bir çalıma kışın yapılıyorsa bölge halkının sabrı nispeten daha çabuk taşar. Çünkü günlük çamura maruz kalmak sabırları zorlar. Vatandaşa bir de işin tamamlanışı konusunda bilgi verilmezse tepki daha da artar. Zaten herkes de aynı soruyu soruyor. Bu bir seçim yatırımı mı? Böyle bir soru da ortada olunca yapılan iş insanlara samimi gelmiyor.

Ragıp Sağır isimli bir vatandaş da konuyla ilgili olarak “Yaza girerken başlasaydı şimdiye biterdi. Ama o zaman yerel seçimlere çok vardı, çamuru, esnafın mağduriyeti umurunda mı. Oy gelsin de!” demiş. Bir an önce yapılırsa herkes için iyi olacak. Bizden yetkililere iletmesi.

 

Mehmet Önel
2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar