17 Haziran 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

5 MAHALLEDE SULAR KESİLECEK

Geçtiğimiz haftalarda İnönü Belediyesinin Martlı Suyu için yaptığı çalışma ile ilgili olarak MEVSİMSEL olarak uygun değil diye açıklama yapan Büyükşehir Belediyesi Mevsimsel olmayan çalışmaları ile bu kışı Eskişehirlilere çileye dönüştürdü.

Daha öncede tramvay çalışmaları nedeniyle uzun süreli elektrik kesintisi yaşanmıştı. Bu kez 5 mahallede sular kesiliyor.

Eskişehirde aynı anda farklı bölgelerde başlatılan tramvay çalışmaları yanı sıra bazı yerlerdeki uzun süredir görmezden gelinen üst yapı çalışmaları da aynı dönemde başlatıldı. Kentin pek çok yerinde aynı görüntüler yaşanıyor.

Bunun yanı sıra dün Emek Mahallesi Metinel Sokak taki bozuk yolun düzeltilmesi için görüştümüz Odunpazarı Belediyesi Halk Masası görevlisi de ASFALT MEVSİMİNİN KAPANDIĞINI söyledi.. Bir yandan yapılan çalışmalar bir yanda diğer belediyenin asfalt çalışması sezonun bittiği yönünde açıklamalar..

Büyükşehir Belediyesi tarafından gönderilen açıklama şöyle:

ESKİ’den yapılan açıklamaya göre Gazi Yakup Satar Caddesi üzerindeki Tramvay çalışmaları nedeniyle ‘İçme Suyu Deplase Çalışması’ kapsamında, 07 Ocak 2018 Pazartesi günü saat 08.00 ile 17.00 saatleri arasında Fatih, Kumlubel, Ömerağa Tunalı ve Zafer Mahallerinde su kesintisi yaşanacaktır.

İçme Suyu çalışmasıGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar