25 Ağustos 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SEYİTGAZİLİLERDEN KAMPANYAYA DESTEK

Seyitgazi’de, İçişleri Bakanlığının 81 ilde eş zamanlı başlattığı ÖNCELİK HAYATIN ÖNCELİK YAYANIN kampanyasına büyük destek verildi.

Seyitgazi Kaymakamı Cüneyt Demirkol, Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, Daire Müdürleri ve öğrencilerin katılımı 81 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen farkındalık çalışması kapsamında kırmızı düdük çalarak araçları durdurdular.

Farkındalık çalışması kapsamında öğrenciler ve ilçe protokolü Afyon Caddesinde araç sürücülerine “Yaya Öncelikli Trafik” için hazırlanan broşürleri dağıttılar. Seyitgazi Kaymakamı Cüneyt Demirkol ve Belediye Başkanı Hasan Kalın sürücülere insan hayatının önemini hatırlattılar. Trafikte yayalara öncelik verilmesi gerektiği konusunda uyarılarda bulunan Kaymakam Demirkol ve Başkan Hasan Kalın sürücülere hayırlı yolculuklar dilediler.

Daha önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından duyurusu gerçekleştirilen ‘Yaya öncelikli trafik’ çalışması için bütün illerde eş zamanlı eylem gerçekleştirileceği belirtilmişti. Yapılacak olan eylem ile 2019 yılı Yaya Öncelikli Trafik yılı ilan edilerek, Yayaların sağlıklı ulaşım sağlaması konusunda farkındalık oluşturuldu. Seyitgazi ilçesinde yapılan eylem için sürücüler ise çalışma için yetkililere teşekkür etti.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar