25 Ağustos 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Memur-Sen İl Yönetimini Kabul Etti

Vali Özdemir Çakacak, başkanlığa yeniden seçilen Memur-Sen Eskişehir 1 No’lu Şube Başkanı Muammer Karaman ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. 

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çakacak, sivil toplum kuruluşlarının önemine değinerek, onların demokrasimiz ve milletimiz adına büyük yararlılıklar gösterdiğini söyledi.

Göreve yeniden seçilen Başkan Karaman’a ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileten Vali Çakacak, sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarına ellerinden geldiği kadar destek olmaya çalıştıklarını ifade etti.

Eğitim Bir Sen 5’inci Olağan Genel Kurulunu geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Karaman ise,  oluşturdukları yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte başkanlığa yeniden seçildiklerini kaydetti. Üyelerinin çalışma sahası içerisindeki haklarını korumak ve onları çeşitli alanlarda bilgilendirmek için çalıştıklarını bildiren Başkan Karaman, ziyareti kabulden dolayı Vali Çakacak’a teşekkür etti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar