25 Ağustos 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bizler neden bu görüntülere alıştık!

Bizler neden bu görüntülere alıştık!
  • 11 Şubat 2019 Pazartesi
  • 2114 kez okundu

Eskişehir’de kar ya da yağmur yağınca şehrin sokaklarında su birikintileri oluşur. Bizler de nedense bu görüntülere çok alıştık. Yadırgamıyoruz artık! Ancak bu, böyle gitmesini istediğimiz anlamına gelmesin. Araç sürücüleri ve yayalar için bu su birikintileri sorun olabiliyor. Yetkililer bunu biliyordur umarım. Bağlar’da çekilen bir fotoğrafla tepkisini belirten vatandaş, “Bağlar deresi… Umursamazsın Belediye… Şehrin durumu yapısı hiç sizi ilgilendirmiyor değil mi? İsterse bu halk, sokaklardan geçemesin, kimin umurunda!” notunu eklemiş.

Paylaşılan bir başka fotoğrafın altına da, “Ertuğrulgazi Bahadır Caddesi Büyükşehir sorumluluğunda alt yapı süper” denilmiş.

Sazova’dan paylaşılan bir başka fotoğrafta yoğun bir su birikintisi görülüyor. Fotoğrafın altına da, “Burası Tepebaşı Sazova Mahallesi… Sokaklarda alt yapı yok, evimize su giriyor. ESKİ’ye müracaat etmemize rağmen ilgilenen olmadı. Büyükşehir belediyesine teşekkür ederiz!” denilmiş.

Bu tür görüntüler şehrin çeşitli noktalarında var. Ben, vatandaşın paylaşıp yetkililerden çözüm istediği yerleri iletiyorum. Onların da duyarlı bir şekilde bu sorunları çözeceğine eminim…

Mehmet Önel
2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar