25 Ağustos 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Süper Kazıların Derdi Bitmiyor: SORUMLU KİMSE, DÜZELTSİN!..

Geçtiğimiz dönemde kent merkezin başta olmak üzere öncelikli olarak Tepebaşı bölgesinde yapılan fiber çalışmaların neden olduğu sorunlar hala vatandaşa sıkıntı vermeye devam ediyor.

Çalışmalar sırasında da pek çok soruna ve mağduriyete de neden olan çalışmalarla ilgili nasıl bir anlaşma, ne gibi şartlar ile izin verildiği konusu hala yanıtlanmış değil. Ayrıca çalışmalar neden ifade edildiği gibi kent genelinde yapılmadan bitirildi bu da yanıtlanmış bir durum.

Fiber internet kablosu kazıları nedeniyle işyerinin önünde yağmur suları bireken esnaf ve kahve sakinleri duruma tepki gösterdi..

AKARBAŞI Mahallesi Şehit Yüzbaşı Tuncer Güngör Caddesi'nin yanındaki Ada Sokak'ta işyeri bulunan bir esnaf, fiber internet kazıları nedeniyle işyerinin önündeki çukurlaşma ve eğim bozukluğu oluştuğunu ifaderek, "İşyerimin önünü yağmur suları dolduruyor. Her yağmur ayğdığında işyerimin önünün süpürmek, yağmur sularını uzaktaki logara yönlendirmek zorunda kalıyorum. İnternet şirketi ya da ilgili belediye bu soruna çözüm bulsun.." dedi.

Kahve sakinleri de bu duruma tepki göstererek, ilgililerin konuyla ilgilenmesini ve sorunun giderilmesi istediler..

Sayıştaydan Tokat Gibi Rapor

Süperkazılar Yine Gündem de! BÜYÜKŞEHİR’E DAVA AÇMALISINGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar