2 Haziran 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İftarını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş

İftarını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş
  • 11 Mayıs 2019 Cumartesi
  • 3105 kez okundu

İFTAR SOFRASI

Eskişehir Osman Gazi ve Anadolu Üniversitelerinde kurduğumuz iyilik sofrasında öğrencilerimizle birlikte oruçlarımızı açıyoruz. Geliniz İftar sofralarında bu bereketi birlikte paylaşalım. Unutmayalım ki Ramazan paylaştıkça güzel.

Türkiye Diyanet Vakfı Eskişehir Şubesi olarak sofralarınızı Üniversite okuyan öğrencilerimize açıyoruz. Uzaktaki yakınlarınıza götürüyoruz niyet ve iftar sofralarınızı. Birlik ve kaynaşmaya, gönülleri birbirine ısındırmaya vesile olan iftar sofrası bağışlarınız ile Ramazan iklimi dünyaya yayılsın.

*Bir Öğrenci İftar Bedeli 10 TL'dir.

İftar Sofrasına Destek Olmak İçin TDV Eskişehir Şubesinin Vakıflar Bankası Eskişehir Şubesindeki TR78 0001 5001 5800 7308 8243 78 Nolu hesaba Havale/EFT yapabilir, TDV Eskişehir Şubemize makbuz karşılığı verebilir yahut cami görevlilerimiz aracılığıyla bizlere ulaştırabilirsiniz.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.