2 Temmuz 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Karaman, Ekşisözlüğe Tepki Gösterdi

Ekşi sözlük adlı bir sitede açılan başlığın üzüntüsünü yaşıyor ve buna bağlı olarak duyduğumuz öfkeyi ifade etmek istiyoruz. Adı geçen sitede çok çirkin bir başlık atıldı. Öğretmenlik mesleği birbiriyle yan yana getirilemeyecek bir grupla “fahişelikle” yan yana getirildi. Öğretmenlik mesleği ülkemizin geleceğini yetiştiren, geleceğini şekillendiren bir meslek. İtibarını korumak ve kollamak noktasında herkesin sorumluluk duyması gereken bir meslek olmasına rağmen, bu site çok alçakça bir başlığa yer verdi. Eğitimciler Birliği Sendikası olarak öğretmenler başta olmak üzere eğitim çalışanlarının bu şekilde örselenmesine, bu şekilde bir itibar suikastına asla müsaade etmiyor ve tepkimizi ortaya koyuyoruz. Ekşi sözlük adlı sitenin bu ilk icraatı da değil. Milli ve manevi duyguların aşağılandığı, ülkenin birlik ve beraberliğine kasteden terör yapılarının övüldüğü birçok paylaşımın bu sitede yapıldığını biliyoruz. Terbiye sınırlarını aşan bu paylaşım nedeniyle şuanda kamuoyuyla paylaştığımız bu şikâyetimizin hukuki olarak da yaptırımı olacağını düşünerek gerekli girişimleri hem Genel Merkez nezdinde hem de bireysel olarak yapacağımızı bilmenizi isteriz.

Muharrem KaramanGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.