2 Temmuz 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İlginç: NE HİKMETSE GÖRÜNTÜLER KAYBOLMUŞ!

İlginç: NE HİKMETSE GÖRÜNTÜLER KAYBOLMUŞ!
  • 18 Mayıs 2019 Cumartesi
  • 2902 kez okundu

Odunpazarı Belediyesi Özel Kalem Müdürü Şenol Durur’un kadın bir muhtarı yumruklayıp darp etmekten yargılandığı dava sürüyor. Ne hikmetse, olay yerini gören belediye kamerasının hard diski kaybolmuş...

Can Hacıoğlu - Odunpazarı Belediyesi Özel Kalem Müdürü Şenol Durur’un Kırmızıtoprak Mahallesi eski muhtarı Hidayet Elbir’i yumruklayıp darp ettiği iddiasıyla yargılandığı dava sürüyor. Şenol Durur’un yeniden hakim karşısına çıktığı son duruşmada, olay yerini gören kamera görüntülerini isteyen mahkemeye, bazı görüntüler gönderildiği belirtildi, ama ne hikmetse, olay yerini asıl gören kameranın görüntülerinin olduğu hard diskin bozulduğu için atıldığı, şimdi de bulunamadığı öne sürüldü. Mahkeme Başkanı, belediyenin söz konusu hard diski bulamadığını söylediğini belirtirken, eski muhtar Hidayet Elbir’in avukatı, “Hard disk bozulmuş diyorlar. Bozuk olsa da o hard disk getirilmiş olsaydı gerçek aydınlatılacaktı” dedi.

BAZI GÖRÜNTÜLER SUNDULAR AMA…
Odunpazarı Belediyesi Özel Kalem Müdürü Şenol Durur, 2018 yılı Haziran ayında Kırmızıtoprak Mahallesinde Prof. Dr. Orhan Oğuz Halk Merkezi’nin açılışında, iddialara göre, o dönemdeki mahalle muhtarı Hidayet Elbir’e saldırmış ve yumruklamıştı. Hidayet Elbir’in şikayeti üzerine açılan dava Eskişehir 8. Asliye Ceza Mahkemesi’nde devam ediyor. Dün gerçekleşen ikinci duruşmaya, Muhtar Hidayet Elbir’in avukatı ile Şenol Durur ve avukatı Odunpazarı Belediyesi CHP grup başkan vekili de olan avukat Emre Genç katıldı. Emre Genç, fotoğraflar ve içinde görüntü bulunan bir CD’yi mahkemeye sunarak, “Ne fotoğraflarda ne de görüntüde böyle bir olay olduğuna dair iz yok. Fotoğraflar ile görüntülerin bilirkişiye gönderilmesini istiyoruz” dedi.

OLAY YERİNİ GÖREN KAMERANIN GÖRÜNTÜLERİ YOK
Hidayet Elbir’in avukatı Evren Bay ise asıl olayın meydana geldiği yerin tam karşısındaki kameranın görüntülerinin olayı aydınlatacağını belirterek, “Hard diskin bozulduğu ve kaybolduğu söyleniyor. Bozuk olsa bile mahkemeye getirilse olayın aydınlatılmasını sağlardı” dedi. Mahkeme başkanı, belediyeden söz konusu kamera kayıtlarının bulunduğu hard diskin kaybolduğunun belirtildiğini belirtti. Mahkeme başkanı Şenol Durur ve avukatı Emre Genç’in bilirkişi isteğini de reddetti. Duruşma ileri bir tarihe ertelendi.  
Resim - 28357_1_l.jpg

>> ŞENOL DURUR'U GÖREVDEN ALMALISINGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.