2 Temmuz 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Belediye Başkanlarını Kabul Etti

Vali Özdemir Çakacak, son yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Beylikova Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçilen Özkan Alp’i, Sarıcakaya Belediye Başkanlığı görevine yeni seçilen Hüseyin Çam’ı ve Günyüzü Belediye Başkanlığı görevine yeni seçilen Menderes Durgut’u makamında kabul etti.

Ziyaretlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çakacak, belediye başkanlarına hayırlı olsun dileklerini iletti.

Belediye başkanlarına yeni görevlerinde başarılar dileyen Vali Çakacak, “Birlik ve beraberlik içerisinde güzel şehrimiz Eskişehir’e hizmet etmek hepimizin temel görevidir. İç Anadolu’nun parlayan yıldızı olan Eskişehir’imiz her geçen gün büyümeye, dev projeleriyle daha modern daha müreffeh bir şehir olmaya hızla devam etmektedir. Hep birlikte durup dinlenmeden çalışmaya ve daha çok kalkınmış bir şehir olma idealimize dört elle sarılmaya devam edeceğiz.” dedi.  

Sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyaretlerde belediye başkanları Vali Çakacak’a ilçe belediyelerde yürütülmesi gereken planlar ve yatırımlar hakkında bilgi verdi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.