22 Eylül 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Hukuk Fakültesi’nden staj dönemi bilgilendirme toplantısı

Hukuk Fakültesi’nden staj dönemi bilgilendirme toplantısı
  • 22 Mayıs 2019 Çarşamba
  • 1662 kez okundu

Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin Eskişehir Barosu işbirliği ile düzenlediği “Yaz Stajı 2019 Programı” kapsamında staj yapacak öğrencilere yönelik bilgilendirme toplantısı, 20 Mayıs Pazartesi günü Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda öğrencilere, Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Özcan ve Eskişehir Barosu avukatlarından Çağrı Yücel tarafından program içeriği hakkında bilgi verildi. Prof. Dr. Hüseyin Özcan, toplantı kapsamında yaptığı konuşmada “Eskişehir Barosu ile gerçekleştirilmiş olan bu staj programının öğrencilere çok şey katacağını düşünüyorum. Öğrencilerimiz bu staj programını iyi değerlendirerek ellerinden gelenin en iyisini yapmalıdır. Öğrencilik döneminde bir avukatlık bürosunu görmek, uygulamaları takip etmek, avukatlık ile ilgili deneyimleri orada yaşayabilmek harikulade bir imkândır. Bu açıdan Eskişehir Barosu’na üniversitemiz ile gerçekleştirdikleri anlaşma dolayısıyla teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Sözlerine, Anadolu Üniversitesi ile birlikte önemli bir projeye imza attıklarını ifade ederek başlayan Eskişehir Barosu avukatlarından Çağrı Yücel ise “bu önemli uygulama her iki kuruma da büyük faydalar sağlayacak niteliktedir. Gençlerin bu yolda istikrarla yürüyecek olması son derece gurur verici bir durumdur. Bu yolda sizlere ışık tutuyor olabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

Toplantı kapsamında kendilerine teslim edilen staj dosyalarını dolduran öğrenciler aynı zamanda staj yapacakları avukatlık büroları hakkında da bilgi sahibi olma imkanı buldu. 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar