20 Ağustos 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bu Nasıl Durak?

Bu Nasıl Durak?
  • 22 Mayıs 2019 Çarşamba
  • 4976 kez okundu

Eskişehir durakları çağın gerisinde kaldı. Bir çok ilde ve hatta ilçede otobüs durakları klimalı, internet bağlantılı, kitaplıklı olarak hizmet verirken Eskişehir de durakların hali içler acısı. En azından bazı yoğun noktalarda duraklarda kalite standardının artırılmasını bekleyen vatandaşlar "Avrupa Belediyeciğili" hissetmek istiyorlar.

Sosyal medya üzerinde pek çok durak resmi paylaşıldı. Ancak bu durak diğerlerinden biraz daha farklı arkasında yıkıldı yıkılacak bir duvar bulunan bu durakta vatandaşlar canlarını hiçe sayarak beklemek zorunda kalıyorlar. Vatandaşlara bu hizmeti reva görenler ise sessiz izlemeyi tercih ediyor.

Bu fotoğrafı Eskişehir sorunlarının dile getirldiği Öteki Eskişehir sayfasına ekleyen vatandaş ise şu ifadeleri kullanmış.

Eskişehir de bazı yerlerde bazı hizmetlerin ısrarla yapılmıyor olmasına alıştık. Ama bu manzarayı uzun zamandan beri görüyorum ve hiçbir şekilde çözüm üretilmiyor. Eskişehir in merkez ilçesinden olan Tepebaşı belediyesine ait sütlüce mahallesinde 60 cm lik bir alanda insanların molozların altında “otobüs durağında” otobüs mü yoksa ecellerini mi beklediği meçhul. Tebebaşı belediyesi Eskişehir Büyükşehir belediyesi Ahmet ataç Yılmaz büyükerşan a bunları yazdık fakat kendileri halen Mart’ın sonu bahar şarkılarını söylediklerinden bir şekilde görmüyorlar duymuyorlar.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar