28 Ocak 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

GÜNDOĞDU’DA PARKLAR DÜZENLENSİN..

GÜNDOĞDU’DA PARKLAR DÜZENLENSİN..
  • 15 Temmuz 2019 Pazartesi
  • 1652 kez okundu

Gündoğdu Mahallesi’nde bazı parklarda oyun-spor aleti eksik, bazı parklarda ise yeşil alan eksik..

Gündoğdu Mahallesi’nde vatandaşlar ve Muhtar Sevgi Doğan, mevcut parklarda çalışma yapılmasını istiyor.. Parklarda oyun ve spor aletlerin yetersiz olduğunu ve bir-iki oyun parkında da yeşil alanın eksik kaldığını belirten vatandaşların yanı sıra, Gündoğdu Muhtarı Sevgi Doğan da özellikle cadde, sokak kenarlarındaki parklara çocuklar için demir korkuluk yapılmasını, parklara ek oyun ve spor aletleri konulmasını talep ediyer. Muhtar Sevgi Doğan, “Parklarda yeterince oyun aleti yok. Mahallemizde spor alanı, spor tesisleri de yok. Bazı parkların yeniden düzenlenmesi, bakımdan geçirilmesi gerekli,” dedi. Gündoğdu Mahallesi’nin doğusundaki eski giriş noktası dışında, mahalle çok sayıda parka sahip ama parkların eksiklikleri olduğu göze çarpıyor. Mahallede spor alanları ise bulunmuyor.. Mahallenin eski girişinde yeşil alan olarak amaçlanmış yer ise otlarla kaplı..

Gündoğdu Mahallesi'nde buradan sonradan Çevre Yolu geçmesi nedeniyle ulaşım da sorunlu. Yapılan altgeçiti ile sık sık su basıyor. Mahalleli eski giriş noktasına köprü yapılmasını istiyor..

Erdoğan Ekiner



Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar