25 Ocak 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Mihalıççık İlçesini Ziyaret Etti

Vali Özdemir Çakacak, çeşitli temaslarda bulunmak ve bir dizi programlara katılmak üzere Mihalıççık ilçesini ziyaret etti.

İlk olarak Mihalıççık Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Çakacak, Kaymakam Mehmet Ali Çolak’tan ilçenin eğitim, sağlık ve asayiş durumu hakkında bilgi aldı. İlçe halkının en önemli geçim kaynağının tarım ve hayvancılık olduğunu belirten Kaymakam Çolak, ilçede vatandaşların asayiş yönünden huzur ve güven içerisinde yaşadığını bildirdi. Kaymakam Çolak, Vali Çakacak’ı Mihalıççık ilçesinde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Vali Çakacak, Kaymakam Çolak ile birlikte son yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde göreve yeni seçilen Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum’u makamında ziyaret etti. Vali Çakacak, göreve yeni seçilen Başkan Çorum’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler veren ve Vali Çakacak’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çorum, Mihalıççık ilçesinin kalkınmasına yönelik yapılacak projelere büyük önem verdiklerini söyledi.

Daha sonra Mihalıççık İlçe Emniyet Amirliğini ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Vali Çakacak, ardından bir doğa harikası olan Gürleyik Şelalesi ve Çatacık Ormanlarını da gezerek, incelemeler yaptı.

Vali Çakacak’a bu ziyaretlerinde; Mihalıççık İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Çolak, İl Jandarma Komutan J. Alb. İlhan Şen, Orman Bölge Müdürü Recep Temel ve ilgililer eşlik etti.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar