15 Temmuz 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kalabak Su içinde yüzenler ve üzerindeki tarih şoke etti!

Eskişehir'de Büyükşehir Belediyesi tarafından 12 litrelik damacanalar halinde satılan suyun içinden çıkanlar vatandaşın tepkisine neden oldu.

Osmangazi Mahallesi'nde yaşayan bir vatandaş dün Yeni Mahalle'de yaşayan kayın validesinin evine çocuğunu bıraktıktan sonra aracıyla iş yerine doğru hareket etti. O sırada Kalabak Su damacanası satan bir saka gördü. Evlerine su alması gerektiğini hatırlayan  vatandaş aracını durdurarak bir su alıp arabasına koydu. Bugün evine çıkarıp pompa takmak istediği sırada suyun içinde bir şeylerin yüzdüğünü görerek şoke olan vatandaş suyu açmaktan vazgeçti. 

SU 23 HAZİRAN TARİHİNDE DOLDURULMUŞ VE SON TÜKETİM TARİHİ DE GEÇMİŞ

Damacanayı yakından inceleyen vatandaş suyun 23 Haziran tarihinde doldurulduğunu ve son kullanma tarihinin 23 Temmuz olduğunu, damacananın da 2006 yılına ait olduğunu gördü. Büyükşehir Belediyesini arayıp durumdan şikayetçi olan vatandaşa Pazartesi günü damacananın değiştirileceği söylendi.

 

Detaylar: eskisehirdenhaberler.com

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.