12 Ağustos 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Çift taraflı park kaldırılsın"

Otobüs sürücüleri, Yunusemre Caddesi gibi işlek caddelerde otoların taraflı park yapmasının trafik tıkanıklığına neden olduğundan yakınıyorlar.

Belediye ve halk otobüsü sürücülerinden bir bölümü, özellikle Yunusemre Caddesi ve diğer bazı caddelerde, esnafların caddenin iki tarafına özel otomobillerini park etmesinin caddelerde trafik sıkışıklığına ve kimi zaman da trafiğin durmasına neden olduğunu savunuyorlar. Yunusemre  Caddesi'nde yolun iki tarafını park yeri olarak kullanılmasının ve otobüs duraklarına bile bazı araçların park etmesinin kendilerini zor durumda bıraktığını belirten bazı otobüs sürücüleri, esnafların kapalı park yerleri ile anlaşmalarını ve caddeye park etmemeleri gerektiğini ifade ettiler.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.