3 Ağustos 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Vakıfbank Genel Müdürü Üstünsalih’i Kabul Etti

Vali Özdemir Çakacak, ilimiz genelinde faaliyet gösteren Vakıfbank Şubeleri’nde inceleme yapmak ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e gelen Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çakacak, Vakıfbank Genel Müdürü Üstünsalih ve beraberindeki heyeti Eskişehir’de görmekten büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti.

Ziyareti kabulden dolayı Vali Çakacak’a teşekkürlerini ileten Genel Müdür Üstünsalih ise, bankacılık sektöründeki gelişmeler ve Vakıfbank Genel Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyaretin ardından Vakıfbank Genel Müdürü Üstünsalih ve beraberindeki heyet, Valilik binasından ayrıldı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.