2 Haziran 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

DİN HİZMETLERİ UZMANLARI GÖREVİNE BAŞLADI

DİN HİZMETLERİ UZMANLARI GÖREVİNE BAŞLADI
  • 14 Eylül 2019 Cumartesi
  • 2302 kez okundu

Diyanet İşleri Başkanlığı özellikle KYK yurtlarında ve hastanelerde görev yapmak üzere yapmış olduğu atamalar çerçevesinde ilimize 8 adet din hizmetleri uzmanı atandı. Din hizmetleri uzmanları görevlerine başlamışlardır. İlk etapta müftülük birimlerinin çalışmaları hakkında bilgiler almaktadırlar. Daha sonra görevlendirildikleri KYK yurtlarında ve Hastanelerde görev yapacaklar. İl Müftümüz Bekir GEREK din hizmetleri uzmanlarına yeni görevlerinde başarılar diledi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.