2 Haziran 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ŞEFFAF DURAKLAR VATANDAŞLARI PİŞİRİYOR, BUNALTIYOR..

ŞEFFAF DURAKLAR VATANDAŞLARI PİŞİRİYOR, BUNALTIYOR..
  • 16 Eylül 2019 Pazartesi
  • 2247 kez okundu

Eskişehir'de yaz aylarının, hatta sonbaharınilk aylarının sıcak geçmesi ve buna karşın otobüs, tramvay duraklarının üzerinin şeffaf olması, durakta bekleyen vatandaşların sıcaktan bunalmasına neden oluyor.. Bunu açıkça belirten bazı vatandaşlar, durakların üzerinin koyu ve güneşi geçirmeyen bir malzeme ile kapatılmasının sorunu çözebileceğini ifade ediyorlar.. Gölge oluşturmayan ve güneşi yansıtan cam benzeri malzemeler, vatandaşların sıcaktan rahatsız olması ve terlemesine neden olurken,  estetik kaygılla mı, yoksa başka bir nedenle mi bir malzeme kullanıldığı ise kafalarda soru işareti.. Kendileri ile konuştuğumuz vatandaşlar, "Sıcaktan bunalıyoruz. Özellikle yaşlı insanlar için sıcak daha büyük bir sorun. Belediye bur soruna çözüm bulmalı.." biçiminde konuştular..

Erdoğan Ekiner

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.