2 Haziran 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kırsal Terminal KAPANDI

Eskişehir Şehirlerarası Terminal İşletmesinde otobüs firmaları bir çatı altında toplandı. İlçelere sefer yapan otobüs yazıhaneleri, yapılan değişiklikle ana terminale taşındı.

Büyükşehir Belediyesi Otogar İşletme Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışma kapsamında, dün itibarı ile kırsal terminalde bulunan bilet yazıhaneleri ile işyerleri şehirlerarası terminale nakledildi.

Konu ile ilgili edinilen bilgilere göre, Her gün onlarca şehirlerarası otobüsün giriş çıkış yaptığı ana terminaldeki boş yazıhaneler ilçe firmalarına tahsis edildi. Taşınmanın ardından ilk gün kırsa terminale gelen vatandaşlar zor anlar yaşarken, ana terminalde de yoğunluk ise yoğunluk gözlendi. Uzun süreden beri kırsal terminalde faaliyet gösteren yedi yazıhane ile bir çok işyerinin bundan böyle ana terminalde hizmet vereceği bildirildi. Kapısına kilit vurulan kırsal terminalin de belediye tarafından başka bir hizmet yeri olarak kullanılacağı öğrenildi.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.