18 Ekim 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kırsal Terminal KAPANDI

Eskişehir Şehirlerarası Terminal İşletmesinde otobüs firmaları bir çatı altında toplandı. İlçelere sefer yapan otobüs yazıhaneleri, yapılan değişiklikle ana terminale taşındı.

Büyükşehir Belediyesi Otogar İşletme Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışma kapsamında, dün itibarı ile kırsal terminalde bulunan bilet yazıhaneleri ile işyerleri şehirlerarası terminale nakledildi.

Konu ile ilgili edinilen bilgilere göre, Her gün onlarca şehirlerarası otobüsün giriş çıkış yaptığı ana terminaldeki boş yazıhaneler ilçe firmalarına tahsis edildi. Taşınmanın ardından ilk gün kırsa terminale gelen vatandaşlar zor anlar yaşarken, ana terminalde de yoğunluk ise yoğunluk gözlendi. Uzun süreden beri kırsal terminalde faaliyet gösteren yedi yazıhane ile bir çok işyerinin bundan böyle ana terminalde hizmet vereceği bildirildi. Kapısına kilit vurulan kırsal terminalin de belediye tarafından başka bir hizmet yeri olarak kullanılacağı öğrenildi.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar