6 Temmuz 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kanatlı AVM’de Yangın Tatbikatı

Kanatlı Alışveriş Merkezi İş Güvenliği kapsamında Alışveriş Merkezi içinde olası yangın vb. durumlar için yangın tatbikatı gerçekleştirildi. Alışveriş Merkezi içinde  Çalışan personelin böyle bir durumda ne kadar hazır olduğu , yapılan böyle bir uygulama ile yaşayarak öğretildi. Tatbikata Kanatlı Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Zehra Kutlu, Alışveriş Merkezi Yönetimi, personeller, Mağaza yöneticileri, ve tüm çalışanların katıldığı  tatbikatta gerçeğe uygun olarak canlandırıldı. Tatbikat öncesi İş yeri temsilcisi Bilal Öztürk ve İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Onur Öztürk olası yangın esnasında binanın nasıl boşaltılacağı, binada mahsur kalanların kurtarılması, yaralananların bina dışına alınarak ilk müdahalesinin yapılması gibi konuların ele alındığı tatbikatta yangın esnasında nasıl hareket edilmesi gerektiği pratiğe döküldü.

Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.