11 Ağustos 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Şebeke Suyu Kullanım Alışkanlığınız Nedir? ANKET

Şebeke Suyu Kullanım Alışkanlığınız Nedir? ANKET
  • 9 Aralık 2019 Pazartesi
  • 3215 kez okundu

Eskişehir'de ki son günlerin en hararetli tartışması şebeke suyu. Şebeke suyu kullanımı konusunda ESKİ tarafından yapılan açıklamaya göre su içilebilir. Peki suyu gerçekten içiyor muyuz? Eskişehirlilerin içme suyu tercihi ağırlıklı olarak Kalabak Suyu. Ancak en son Kalabak Suyu zammı sonrasında bu tercihin yerini farklı markalar ve bazı Eskişehirliler için Arıtma Cihazları aldı. 

Peki Eskişehirliler tartışılan şebeke suyunu. Genel temizlik dışında da kullanıyorlar mı? Mesela içmek için kullananlar var mı? Yada bazılarının dediği gibi çay ve yemek yapmak için bile kullanılmıyor olduğu söylentisi ne kadar doğru? Oran çok mu fazla? Bu gibi sorulara birlikte yanıt bulmak için google form aracılığı ile de bir anket oluşturduk. Ankete bir kez katılabiliyorsunuz. Hem şebeke suyu kullanım alışkanlıklaını hem de içme suyu alışkanlıklarını sorduk..

Gerçekten son dönemden sonra Kalabak Suyu (Son haftalarda su gelmediği yönünde de çok ciddi şikayetler var) kullanımı düştü mü? Arıtma Cihazı kullanımı ciddi olarak arttı mı?

Anketimizin temel amacı bu konuda ki kullacı alışkanlıklarını görmek ve bu bağlamda ilgili kurumların hizmetleri konusunda vatandaşa kendilerini anlatıp anlatamadıklarını görmelerini sağlamak..

Anketi bu linktende takip edebilirsiniz



Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.