24 Şubat 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Yeni Yıl Gecesi Görevi Başındaki Personele Başarılar Diledi

Vali Özdemir Çakacak,  Eskişehir-Ankara ve Eskişehir- Afyonkarahisar karayolu üzerinde bulunan güvenlik kontrol noktalarını, 112 Acil Çağrı Komuta Merkezi’ni ve İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, görevi başındaki personelin yeni yılını kutladı.

Tüm Eskişehirlilerin, yeni yılını huzur ve güven içinde geçirmesini dileyen Vali Çakacak, yaptığı açıklamada hem Jandarmanın hem de Emniyet Müdürlüğünün arama noktalarında aldığı güvenlik tedbirlerini kontrol etmek ve görev yapan güvenlik güçlerinin yanında olmak istediklerini söyledi.

24 saat esasına göre sabahın erken saatlerine kadar görev yapacak olan Eskişehir-Ankara ve Eskişehir- Afyonkarahisar karayolu üzerinde bulunan güvenlik kontrol noktalarını, 112 Acil Çağrı Komuta Merkezi’ni ve İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ettiklerini dile getiren Vali Çakacak, insanların can ve mal güvenliği ile huzurunu sağlayan güvenlik güçlerinin görevini fedakarca yerine getirdiğini söyledi.

Eskişehir’in güvenilir ve huzurlu bir şehir olduğuna dikkat çeken Vali Çakacak, 2020 yılının 2019 yılından daha güzel geçmesi temennisinde bulundu. “2020 yılında huzur, mutluluk, barışın sadece ülkemize değil tüm dünyaya ve insanlığa hakim olmasını umut ediyoruz.” diye konuşan Vali Çakacak,  “Her yeni yıl, yeni umutlarla geliyor. 2020 yılından en büyük beklentimiz tüm dünyada dostluk ve barışın egemen kılınması; her nerede yaşanırsa yaşansın tüm acıların sona ermesi; ilimizin, ülkemizin, milletimizin dayanışma, birlik ve kardeşliğini daha da güçlendirmesidir.” dedi.

Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan bu günlerde el ele vererek Büyük Türkiye hayallerimizin gerçeğe dönüştürmemiz gerektiğine vurgu yapan Vali Çakacak, “Yeni yılda da Eskişehir’imizi daha ileri noktalara taşımak için gerekli tüm çalışmaları gerçekleştirmekteki azim ve kararlılığımızı hassasiyetle devam ettireceğiz. Geçmişte olduğu gibi yolumuza çıkacak bütün güçlükleri aşarak Büyük Türkiye yolunda el ele, yürek yüreğe yürüyeceğiz.” diye konuştu.

Vatandaşlarımızın evinde ve eğlence merkezlerinde huzurlu bir ortamda yeni yılı kutlaması için güvenlik güçlerinin, sağlık çalışanlarının ve diğer kamu görevlilerinin görevi başında olacağına dikkat çeken Vali Çakacak,  yeni yılın Türk milletine, tüm Eskişehirlilere ve insanlığa sağlık, mutluluk, barış ve huzur getirmesini temennisinde bulunarak, mesai mefhumu gözetmeksizin görevi başında olan tüm kamu kurum ve kuruluşlarının personeline başarılar diledi.

Vali Çakacak, 112 Acil Çağrı Komuta Merkezi ziyareti esnasında, telsiz anonsu ile görevi başındaki sağlık çalışanlarının yeni yılını kutladı. Aynı zamanda Vali Çakacak, ziyaret ettiği yerlerde çalışan personele baklava ve börek ikramında bulundu.

Vali Çakacak’a bu ziyaretlerinde, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ve İl Jandarma Komutanı J. Alb. İlhan Şen de eşlik etti.

 


 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.