26 Şubat 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Neyse ki dolmuş zammı %60 değil... DOLMUŞ ZAMLANDI

Eskişehirliler 2019 son gününü su kuyruklarında geçirdi. Gece takvimlerin değiştiği sırada bile devam eden su kuyruğunda vatandaşlar son kez zamsız su alabilmek için beklediler.

Türkiye gündeminde ulusal basında da bir süre gündem oluşturan rekor yüzde 60 zam 1 Ocak 2020 itibari ile geçerli oldu. Büyük zamdan önce  Eskişehirliler su almak için 31 Aralık gününü sabahtan gece yarısına kadar uzun kuyruklar halinde su alma kuyruklarında geçirdler.

1 Ocak sabahı ise sessiz sedasız yürürlüğe giren bir başka zam ile karşılaşan Eskişehirliler "Neyse ki bu zam yüzde 60 değilmiş" yorumunu yaptılar.

Eskişehir dolmuş ücretlerine zam yapıldı. Ancak zam konusunda daha önceden bildirim ve kamuoyu açıklaması yapılmadığı için vatandaşlar zam haberini dolmuş ücreti öderken öğrenebildiler.

Eskişehir'de şehir içi toplu taşıma hizmeti veren minibüs yolcu ücretlerine zam yapıldı.

Alınan karara göre, 2 lira 75 kuruş olan minibüs ücreti 3 liraya yükseldi. 2 lira 25 kuruş olan öğrenci ücreti ise 2 lira 50 kuruşa yükseldi. Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.