9 Nisan 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Baksan yolları göle döndü

Kar yağışının ardından hava sıcaklığında görülen artış özellikle kenar semtlerde olumsuzlukları da beraberinde getirdi. Güneşle birlikte eriyen karlar, cadde ve sokakları adeta göle çevirdi. Yüzlerce esnafın faaliyet gösterdiği Baksan Sanayi Sitesindeki tüm sokaklara adeta göllete döndü. Karın erimesi sonucu işyerleri bile sular altında kaldı. Biriken kar ve oluşan su yüzünden işyerlerine bile giremez hale geldiklerini belirten esnaf, belediye yetkililerini de göreve davet etti.
Her kış mevsiminde aynı çileyi çekmek zorunda kaldıklarını ifade eden esnaf “Bölgede faaliyet gösteren bizler bağlı olduğumuz belediyeden sadece ödediğimiz vergilerin karşılığında hizmet bekliyoruz. Belediye hizmet araçlarına hasret kaldık. Kış günü sokaklar buzdan eriyen kar sularından girilmez hale geldi. Sabah işyerlerimizin kapılarını bile buzlanmadan dolayı açamıyoruz. Öğlen saatlerinde eriyen kar nedeniyle biriken sular dükkânlarımıza kadar giriyor. Su boşalmaktan iş yapamıyoruz. Belediyeden biraz olsun hizmet getirmesini istiyoruz” diye Tepebaşı Belediyesine çağrıda bulundular.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.