10 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SİVRİHİSAR ELAZIĞ VE MALATYA İÇİN TEK YÜREK

Sivrihisar Belediyesi tarafından 2 Şubat 2020 tarihinde yapılması planlanan Dövme Sucuk Festivali’ni iptal etmesinin ardından, Elazığ ve Malatya’daki depremzedelere ulaştırılmak için Sivrihisar halkının da yardımları ile birlikte topladığı battaniye, kuru bakliyat, ısıtıcı, çocuk bezleri ve kışlık kıyafetler yola çıktı.

1 TON SUCUK DAĞITILACAK

Sivrihisar Belediyesi tarafından iptal edilen Dövme Sucuk Festivali’nde vatandaşlara ikram edilecek olan 1 ton sucuk, yarın Sivrihisar Belediyesi Başkanı Hamid Yüzügüllü ve belediye ekipleri tarafından Elazığ’da vatandaşlara ikram edilecek.

YÜZÜGÜLLÜ ELAZIĞ’DA

Elazığ ve Malatya’da yaşanan üzücü deprem felaketinin ardından Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü depremzede vatandaşlarımızla bir araya gelmek acılarına ortak olmak için yarın Elazığ’da olacak. Depremzede vatandaşlarımızla bir araya gelecek olan Başkan Yüzügüllü, iptal edilen Sucuk Festivali’ndeki sucukları Elazığ’daki vatandaşlara ikram edecek.

TEK YÜREK OLDUK

Elazığ’da yaşanan 6.8 şiddetindeki depremin ardından tüm Türkiye’de olduğu gibi Sivrihisar’da sessiz kalmadı. Sivrihisarlı vatandaşlar depremzedelerin acılarına ortak olmak ve yaralarını sarmak için harekete geçtiler. Sivrihisar Belediye’si tarafından Sivrihisar Elazığ ve Malatya için Tek Yürek adı altında başlattığı yardım kampanyasına Sivrihisar’lılar büyük ilgi gösterdiler. 2 gün içerisinde toplanan yardımlar deprem bölgesine ulaştırılmak üzere yola çıktı. Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.