10 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÜŞEMEYE DEVAM: Elektrik Kesintileri KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR

Eskişehir tarihinde bu kadar elektrik kesintisi belki ilk kez bu kış yaşanıyor. Uzun süreli elektrik kesintilerin ardı arkası gelmiyor. Planlı, plansız sürekli yaşanan kesintiler vatandaşın tepkisini çekiyor. Ancak tepkiler tepki olarak kalmaya devam ediyor. Elektrik arıza hattı 186 ise çağrı merkezi sistemine dahil edilmiş. Sorularınıza yanıt veremeyen telefon ucundaki ses en sonunda "biz başka şirketiz" diye yanıt vermekten kaçınmıyor.

Yaz döneminde yaşanan kesintiler için KIŞIN SIKINTI YAŞANMASIN DİYE çalışıyoruz kılıfı bulanlar şimdiki kesintiler için de bakım adını kullanıyor.  Soğuk kış günlerinde vatandaşlar ya donarak elektriklerin gelmesini battaniye altında bekliyor ya da elektriği henüz kesilmemiş bir yakının evine sığınarak günü geçirmeye çalışıyorlar.

Elektrik planlı kesintilerinin yayınlandığı sayfaya baktığınızda gördüğünüz uzun liste hangi yıldayız sorusunu akıllara getiriyor.

Yaşanan kesintiler için de bir yetkili kurum çıkıp bu çalışmaları neden yazın yapmadınız diye sormuyor da..

İşte Eskişehir Ticaret Odası aracılığı ile haberdar olduğumuz bir kesinti duyurusu daha.. En alttaki linkten girip inceleme şansınız olursa KESİNTİLERİN KESİNTİSİZ devam edeceğini görebilirsiniz..

Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş.’den gelen elektrik kesintisi duyurusu aşağıdadır.

DUYURU - 1

İl İşletme Müdürlüğümüz Bakım Programı kapsamında Odunpazarı İlçesinde 08.02.2020 (Cumartesi) günü 09:00 – 17:00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

Kesinti Yapılacak Yerler:

Odunpazarı İlçesi: Kurtuluş Mahallesi; HİCRİ SEZEN CADDE, PAZARYOLU SOKAK, UTKU SOKAK, UZMAN SOKAK, YENİAY SOKAK, YOLCULAR SOKAK

Odunpazarı İlçesi: Alanönü Mahallesi; AFŞAR SOKAK, ALİ RIZA EFENDİ CADDE, ERGUVAN SOKAK, FETHİBEY SOKAK, GAZİ CADDE, GÜVEN SOKAK, HİLAL SOKAK, LALE AĞACI SOKAK, MAİDE BOLEL HUZUR EVİ CADDE, VALİ HANEFİ DEMİRKOL SOKAK


DUYURU - 2

Sistem İşletme Müdürlüğü kapsamında, 08.02.2020 tarihinde 09:00 ve 17:00 saatleri arasında ESKİŞEHİR ili, ODUNPAZARI ilçesine bağlı aşağıdaki mahalle ve sokaklarda Periyodik Bakım nedeniyle elektrik kesintisi yaşanacaktır.

Merkez - Alanönü : Vali Hanefi Demirkol Sokak, Yılmazel Sokak, Esengöl Sokak, Lale Ağacı Sokak, Demokrat Sokak, Şensoy Sokak, Hicri Sezen Cadde, Maide Bolel Huzur Evi Cadde, Hilal Sokak, Ali Rıza Efendi Cadde, Hatipoğlu Sokak, Gayret Sokak, 

 DUYURU - 3

Sistem İşletme Müdürlüğü kapsamında, 08.02.2020 tarihinde 09:00 ve 17:00 saatleri arasında ESKİŞEHİR ili, ODUNPAZARI ilçesine bağlı aşağıdaki mahalle ve sokaklarda Periyodik Bakım nedeniyle elektrik kesintisi yaşanacaktır.

 

Merkez - Alanönü : Gazi Cadde, Maide Bolel Huzur Evi Cadde, Lale Ağacı Sokak, Ali Rıza Efendi Cadde, Erguvan Sokak, Fethibey Sokak, Güven Sokak, Hilal Sokak, Vali Hanefi Demirkol Sokak, Afşar Sokak, 

Merkez - Kurtuluş : Yolcular Sokak, Utku Sokak, Uzman Sokak, Pazaryolu Sokak, Yeniay Sokak, Hicri Sezen Cadde, 

 

Not: Çalışmaların belirtilen saatlerden önce bitirilmesi durumunda Osmangazi EDAŞ Eskişehir İl İşletme Müdürlüğü enerji vermeye yetkilidir.

 

OEDAŞ Planlı Kesinti Duyurularına ulaşmak için tıklayınız.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.