10 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TARKAN KARACA’NIN İSMİ SPOR MERKEZİ’NDE YAŞAYACAK

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen geçtiğimiz günlerde Van’ın Bahçesaray ilçesinde düşen çığın altında kalarak şehit olan Eskişehirli J. Uzm. Onb. Tarkan Karaca’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Şehir dışı programı sebebiyle cenazeye katılamadığını ifade eden Başkan Büyükerşen ailenin de izni ile Tarkan Karaca’nın ismini açacakları spor merkezine vermek istediklerini belirtti.

Başkan Büyükerşen geçtiğimiz yıllarda Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü’nün lisanslı sporcusu olan ve Bahçesaray’da çığın altında kalarak şehit olan Tarkan Karaca’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Karaca’nın geçmiş yıllarda belediye kulübü çatısında önemli başarılara imza attığını belirten Başkan Büyükerşen “Van’da büyük bir acı yaşadık. Bu acımızı daha da arttıran ise şehitlerimizden birisinin şehrimizden olmasıydı. Cenazesine şehir dışı programım sebebiyle katılamadım. Tarkan evladımız geçtiğimiz yıllarda kulübümüz çatısı altında önemli başarılara imza atmış. Eğer ailemizin de izni olursa biz evladımızın adını Sütlüce Mahallesi’nde açacağımız spor merkezinde yaşatmak istiyoruz. Ben kendisine ve tüm kaybettiğimiz şehitlerimize Allah’tan rahmet, sizlere ve tüm ailelere sabırlar diliyorum” dedi. 
Başkan Büyükerşen’e ziyareti dolayısıyla teşekkür eden şehit babası Yasin Karaca ise spora büyük ilgi duyan Tarkan Karaca’nın adının Sütlüce’de açılacak spor merkezinde yaşayacak olmasından büyük mutluluk duyacaklarını belirtti. Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.