11 Temmuz 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Tramvay kazası, YİNE vatandaş bir saatten fazla mağduriyet yaşadı

Eskişehirdeki tramvay sistemi ile ilgili yapımına başlanıp bitirilmeyen hatlar kadar bir de sistemin temel eksikleri eleştiriliyor. Bu eksiklerden biri de tramvayların diğer bir çok büyük kentlerdeki gibi çift yöne gidemiyor olması. Bu nedenle hatlarda meydana gelen en ufak sıkıntı tüm sistemin işleyişini etkiliyor.  Yine benzer bir durum ve yaşanan kaza sonrası vatandaş mağdur oldular.

Eskişehir'de akşam saatlerinde meydana gelen tramvay kazası nedeniyle Çamlıca hattında bir saatten daha uzun süre tramvaylar çalışamadı.

Tramvayın Çamlıca Hattı Behçet Necatigil durağı yakınlarında yaptığı kaza nedeniyle Çamlıca hattında tramvaylar bir saatten daha uzun süre hizmet veremedi.

Ne olduğunu bilmeden duraklarda soğuk havada bekleyen vatandaşlar acil durum otobüslerinin çalıştırılmamasına ve kendilerine haber verilmemesine tepki gösterdi.

Uluönder ve SSK duraklarında ise Batıkent hattındaki tramvaylarda aşırı yığılmalar yaşandı. Yığılmanan Çamlıca tramvayı bekleyen vatandaşların soğuk havada daha fazla beklememek için Çamlıca'nın belli bölgelerine Batıkent tramvaylarını kullanarak gitme isteğinin etkili olduğu kaydedildi.

eskisehirdenhaberler.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.