9 Nisan 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yerler paten pisti gibi BEKLEYİN HAVALAR ISININCA ERİR

Kar yağışının ardından meydana gelen buzlanma vatandaşları da yollarda yürüyemez hale getirdi.

Hafta sonu şehri etkisi alan yağış ve ardından oluşan buzlanma yüzünden adeta birer cambaz gibi olan vatandaşlar, kaldırımlarda zor anlar yaşadı. Hafta sonu etkili olan kar yağışı ve buzlanma beraberinde birçok kazayı da getirdi. Şehrin çeşitli yerleşim birimlerinde meydana gelen ve buzlanmanın neden olduğu kazalarda şans eseri ölen olmazken 5 kişinin de hasar gören araçlarda yaralı olarak çıkarıldıkları öğrenildi.

Zamanında tuzlama çalışmalarının yapılmadığı kaldırım ve yollarda kayma sonucu yaşana kazalarda yaralanan vatandaşlarda hastanelerin ortopedi servislerini adeta doldurdu. Yaya yollarını buz pistinden farkı kalmadığını ifade eden vatandaşlarda ilgili belediye yetkililerini göreve davet etti.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.