10 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Valiliği Koordinesinde Toplanan İhtiyaç Malzemeleri İdlib’e Uğurlandı

Suriye’nin İdlib bölgesinde yaşanan insanlık dramına kayıtsız kalmayan Türk insanı,  İçişleri Bakanlığı himayelerinde “Bir Aradayız, İdlib'in Yanındayız” sloganıyla başlatılan yardım kampanyasına büyük destek oldu. 

Bu kapsamda Eskişehir Valiliği koordinesinde, yardımsever vatandaşlarımız tarafından bağışlanan beş tır dolusu ihtiyaç malzemesi,  törenle İdlib’e uğurlandı.

Eskişehir Valilik binası yanı Müftülük Sokak’ta gerçekleştirilen uğurlamaya; Vali Yardımcıları İsmail Soykan, Kubilay Ant, İl Müftüsü Bekir Gerek, AFAD İl Müdürü Recep Bayar, Valilik personeli ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İl Müftüsü Gerek tarafından yapılan duanın ardından ihtiyaç malzemelerinin bulunduğu yardım tırları İdlib’e uğurlandı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.